/
/
/
Európska premiéra nového modelu Lexus CT 200h

Európska premiéra nového modelu Lexus CT 200h

Reklama

Na autosalóne v Bruseli (od 14. do 26. januára 2014) bude verejnosti predstavený v európskej premiére nový model Lexus CT 200h.

Prepracovaný prémiový hatchback ponúkne sofistikovanejšie spracovanie exteriéru prinášajúce ďalší vývojový stupeň charakteristickej masky chladiča Lexus v tvare vretena, ešte kultivovanejší interiér s vylepšenými prvkami výbavy, vyššiu mieru jazdného pohodlia a možnosť výraznejšieho odlíšenia vďaka variantu F SPORT.

Vďaka vysoko hospodárnej sústave pohonu Lexus Hybrid Drive bude nový Lexus CT 200h vykazovať v danej triede rekordne nízke emisie CO2 na úrovni len 82 g/km.

Nový Lexus CT 200h ďalej spája vyššiu tuhosť karosérie, vylepšený systém zavesenia kolies a dokonalejšiu aerodynamiku. Aj vďaka komplexným opatreniam na zníženie hluku, vibrácií a chvení teraz tento model ponúka pôžitok z kultivovanejšej a pohodlnejšej jazdy v ešte tichšom prostredí.

Lexus bude na autosalóne v Bruseli 2014 jedinou automobilkou, ktorá predstaví zástupcu s hybridným pohonom naprieč celým svojim modelovým radom.

Zdroj: Lexus

 

Prečítať celý text

Reklama