6.9 C
Bratislava
utorok, 5 marca, 2024
Reklama

Elektromobil MAZDA MX-30 ako náhradné vozidlo počas pravidelných servisných prehliadok zdarma

Odporúčame

PRI RIADNEJ SERVISNEJ PREHLIADKE PREDĹŽENIE EURÓPSKEJ ASISTENCIE MAZDA ELEKTROMOBIL AKO NÁHRADNÉ VOZIDLO POČAS SERVISNEJ PREHLIADKY – AKCIA PLATÍ DO KONCA MARCA

Elektromobily sú zatiaľ pre väčšinu ľudí prakticky neznámou veličinou. Možno si o nich prečítať veľa informácií aj veľa mýtov, ale reálnu skúsenosť má málokto. Zákazníci v autorizovaných servisoch Mazda majú teraz možnosť zapožičania elektrickej Mazdy MX-30 počas vykonania pravidelnej servisnej prehliadky alebo počas montáže originálneho príslušenstva do ich vozidla úplne zdarma. Môžu si tak urobiť na jazdu elektromobilom vlastný názor.

Aj v súčasnom neľahkom období sú záležitosti, ktoré musíme vybaviť mimo domova. Jednou z nich je aj pravidelný servis vozidla. Dodržiavanie servisných intervalov a pravidelná návšteva autorizovaného servisu z dôvodu vykonania servisnej prehliadky by mali byť pre majiteľa vozidla rutinou. Aj po ukončení záručnej lehoty vozidla znamená servisná prehliadka niečo ako „očkovanie“, preventívna starostlivosť o vozidlo, ktorá sa rozhodne vyplatí. Pravidelný servis zapísaný do elektronickej servisnej knižky zvyšuje cenu vozidla pri jeho následnom predaji. Navyše sa pri vykonaní predpísanej, riadnej prehliadke vozidla predlžuje zdarma až na desať rokov asistenčná služba Mazda Europe Service.i

Zákazníci, ktorí prídu do konca marca 2021 na pravidelnú servisnú prehliadku alebo z dôvodu montáže originálneho príslušenstva k autorizovaným predajcom alebo do servisu značky, môžu dostať ako náhradné vozidlo elektromobil Mazda MX-30, a to úplne zdarma. Auto dostane zákazník po maximálnej dezinfekcii, u niektorých dealerov vrátane dezinfekcie ozónom, a plne nabité. Nie je tak nutné hľadať alternatívnu dopravu domov. Mazda MX-30, ideálny prímestský elektromobil, je ako stvorená na preklenutie času servisu.

„Vzhľadom na súčasné vládne opatrenia môžu všetci dealeri ponúknuť všetky svoje predvádzacie vozidlá ako náhradné automobily pre zákazníkov,“ hovorí Alexej Kiriakovský, generálny riaditeľ spoločnosti Mazda pre Česko a Slovensko. „Nehovorím len o tejto špeciálnej ponuke na zapožičanie zdarma, máme u dealerov k dispozícii všetky modely Mazda aj na dlhodobejšie preklenovacie platené zapožičanie. Aj pri vyššom počte vozidiel je ale samozrejme potrebné, aby ste si náhradné vozidlo s príslušným servisným technikom dohodli vopred,“ dodáva Kiriakovský.

Zdroj: Mazda

Reklama