/
/
/
Doplnky BMW M Performance pre BMW radu 2 Cabrio.

Doplnky BMW M Performance pre BMW radu 2 Cabrio.

Reklama

V BMW sa za veľkým písmenom M skrýva veľký výkon a mimoriadne športové čaro. Pre nový kabriolet BMW radu 2 si teraz môžete vybrať originálne príslušenstvo BMW z programu M Performance. Predstavuje štýlové a technické úpravy a radosť zo športovej jazdy posúva na ešte vyššiu úroveň.

Zvýšenie dynamiky exteriéru.
Bočné lemy a nálepky na ne s nápisom M Performance dodávajú vozidlám BMW radu 2 Cabrio extra športový pôvab, rovnako ako zadný difúzor. Veľmi dobre sa hodia k exkluzívnej prednej mriežke s čiernym ozdobným lemom a karbónovými krytmi vonkajších zrkadiel. Výrazné lišty BMW M Performance vytvárajú na spodnej hrane vozidla pod líniou prelisu svieži vizuálny prvok, zatiaľ čo atraktívne 19-palcové kolesá z ľahkej zliatiny BMW M Performance v stylingu 405 M a 624 M ešte viac umocňujú športový dojem. Kolesá typu 624 M dostať v dvojfarebnom (matná čierna/frézovaná) alebo leštenom prevedení. Pochrómovaná koncovka výfuku a logo M sa stará o to, aby bolo cítiť dynamiku aj v zadnej časti vozidla.

Kvalitný materiál z uhlíkových vlákien pre ešte športovejší interiér.
Sortiment doplnkov z programu BMW M Performance ponúka celý rad výrobkov vyrobených z karbónu (niektoré v kombinácii s materiálom alcantara) pre interiér vozidiel BMW radu 2 Cabrio, ktoré sa navzájom vizuálne dopĺňajú a spolu ladia. Patrí sem obloženie radiacej páky a v prípade vozidiel s ručnou prevodovkou radiaca páka vo vaku z alcantary, rovnako ako vak okolo páky ručnej brzdy. Ako doplnok môže byť z karbónového materiálu aj obloženie stredovej konzoly, stredových opierok na ruky a interiérové lišty. Volant obtiahnutý alcantarou s karbónovým obložením môže mať integrovaný Race Display a rozhodne dobre sadne do ruky a vyvoláva pocit športovej jazdy.

Športový charakter vozidiel BMW radu 2 Convertible dotvárajú nielen podlahové rohože BMW M Performance s nápadným nápisom a ľahkou údržbou, ale aj atraktívne pedálové kryty a opierka na nohu pre vodiča, všetky vyhotovené z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka lištám na prahom dverí z nehrdzavejúcej ocele a s LED vysvietenému nápisu M Performance je športovým zážitkom aj nastupovanie.

Zvýšenie výkonu pomocou BMW M Performance Power Kit.
BMW M Performance Power Kit pre vozidlá BMW 220d Convertible (kombinovaná spotreba paliva: 4,7 až 4,4 l/100 km; kombinované emisie CO2: 124 až 116 g/km)* zvýši výkon motora o 11 kW/14 k – zo 140 kW/190 k na 151 kW/204 k – a o 0,3 sekundy skráti čas potrebný na zrýchlenie z 0 na 100 km/h. Aby sa dosiahli takéto parametre, je riadiaca jednotka motora (vrátane aktualizácie údajov o motore) maximálne zladená s ostatnými hardvérovými súčasťami vozidla. Spotreba po testovacom cykle ECE však nevzrástla ani napriek zvýšenému výkonu motora. Pre tých, ktorí si radi vychutnávajú športovú jazdu, je tu samosvorný diferenciál BMW M Performance, ktorý znižuje prekĺzavanie hnaných kolies, keď jedno z nich stratí kontakt s vozovkou. Umožňuje to optimalizovať trakčnú silu a zlepšiť jazdné vlastnosti v hraničných podmienkach. Ľahké športové brzdné disky BMW M Performance optimalizujú vďaka špeciálnym otvorom a drážkam spomalenie (dokonca aj na mokrom povrchu) a ich nízka hmotnosť prispievaja k zníženiu neodpruženej hmotnosti vozidla. Navyše zdôrazňujú športový profil vozidla, najmä ak sa použijú kolesá z ľahkej zliatiny s otvorenou konštrukciou.

Originálne doplnky BMW zvyšujú hodnotu vozidla.
Na rozdiel od celého radu výrobkov od iných výrobcov originálne doplnky od BMW, ku ktorým patrí široký sortiment doplnkov z programu BMW M Performance, sú vždy dokonale zladené s príslušným modelom vozidla a ich používanie v danom vozidle je povolené. Navyše nemajú vplyv na záruku, ktorá sa vzťahuje na vozidlo. A tak kvalitné originálne doplnky BMW zvýšia nielen vašu radosť z jazdy, ale aj hodnotu samotného vozidla.

* Spotreba bola vypočítaná na základe testovacieho cyklu ECE v závislosti od použitých pneumatík.

Zdroj: BMW Group

Prečítať celý text

Reklama