/
/
/
BMW Group na autosalóne NAIAS 2017 Detroit

BMW Group na autosalóne NAIAS 2017 Detroit

Reklama

Svetová premiéra: Nové BMW radu 5, najúspešnejší biznis sedan, predstaví svoju siedmu generáciu. Vylepšená dynamika, neporaziteľné asistenčné systémy, bezkonkurenčné možnosti konektivity či inovatívny ovládací systém. A to sú len niektoré z hlavných noviniek.

https://youtu.be/7RaoCymNbuQ

Od marca 2017 sa ponuka modelov BMW radu 5 rozšíri o nabíjateľnú hybridnú verziu BMW 530e iPerformance. Športový sedan BMW 530e iPerformance spája známeho dynamického ducha značky a možnosť jazdiť čisto na elektrický pohon, čiže s nulovými lokálnymi emisiami.

V rámci premiéry BMW radu 5 sa predstaví aj model BMW M550i xDrive. Tento športový biznis sedan očarí vynikajúcimi dynamickými jazdnými vlastnosťami. Prispieva k nim výkonný prepĺňaný motor TwinPower Turbo, inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive, ktorý posiela väčšinu výkonu na zadné kolesá a špeciálne nastavený podvozok M Performance.

Na jar 2017 sa do predaja dostane aj ponuka modelov BMW radu 6 s rozšírenou ponukou príplatkovej výbavy. Športový charakter troch luxusných modelov BMW radu 6 Coupé, BMW radu 6 Cabrio a BMW radu 6 Gran Coupé výrazne podčiarknu nové exkluzívne prvky, ktoré zvýšia príťažlivosť exteriéru aj interiéru.

Americká premiéra: Štúdia športového mestského vozidla BMW Concept X2, výrazného nováčika v kompaktnom segmente, spája excelentnú dynamiku a odolnosť s dizajnom, ktorý sa vymyká ostatným modelovým radom s označením X.

Nové BMW radu 5 sedan predstaví záujemcom aj ďalšiu vývojovú fázu systému BMW Connected obohatenú o nové doplnkové digitálne služby. Ich súčasťou je aj BMW Connected Onboard – personalizovaná uvítacia obrazovka a Remote 3D View, ktorý s pomocou smartfónu umožňuje neustále kontrolovať okolie vozidla. BMW ConnectedDrive okrem toho obsahuje pomôcku na predchádzanie nebezpečenstvám, ktorá je súčasťou služby dopravných informácií v reálnom čase Real Time Traffic Information (RTTI).

Zdroj: BMW

Prečítať celý text

Reklama